fallka - komentarze


oglądałam mary reilly (czy jakoś tak). ładny film. niby horror, naprawdę straszny, ale jednak nie do końca. bo tak naprawdę był to film o miłości. jej braku, jej spóźnieniu. skutkach nie spełnionej potrzeby miłości.

każdy potrzebuje miłości - odpowiedziałam komuś w czasie romowy. rozmowy z kimś kto chciał miłości. chciał być tylko szczęśliwy. to nic, że kosztem innych. przecież tylko pragnie miłości...

ale chyba nie każdy na nią zasłużył.


wiecie, że...

nic tak naprawdę o mnie nie wiecie. bo nie chcecie wiedzieć.każdy myśli tylko o sobie, ja rzecz jasna też. i to rodzi wyrzuty sumienia, kolejne...

do kompletu.

taki los.

znowu zaczyna się pasmo zmian.takich niezauważalnych niewprawnym okiem. lub nawet zmyslonych, naprawde nie istniejących.

zaczynam znowu wszystko pamiętać.zaczynam na powrót myśleć logicznie - przystawać na moment w biegu i zastanawiać się.

zaczynam milczeć. tak, zaczynam milczeć, choć tego nie lubię, choć to jest trudne.

taki los.

i kropka? nie, wykrzyknik. milczący i taki wymowny. wrzeszczący milczeniem.

!

_____________________

a manchi mówiła...

mi mówiła, więc nie musicie wiedzieć :P

ale dziękuję Ci manchi. pomoglaś mi. nie tyle tym, co mówiłaś, bo to wiem, choć nie umiem tego zastosować w życiu. swoim towarzystwem. swoim uśmiechem, kiedy mialam na uszach wielkie koła, a na ustach fioletowo - czarną szminkę...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.03.2005 :: 20:26 :: chello062179063128.chello.pl

manchi

nie zgubiła tylko zapomniala wziac z szatni, a to roznica. :P i nie naiwna tylko co naajwyzej roztargniona:P

chociaż naiwna byc moze tez, ale bez zwiazku z glanami. nie wiem. i mało mnie to obchodzi.

nie ma za co. naprawdę.
14.03.2005 :: 20:08 :: chello084010097226.chello.pl

t

manchi dziś zgubiła glany. naiwna.
14.03.2005 :: 18:53 :: chello083144068038.chello.pl

Janos

Kaju :)
Talk.pl :: Wróć