fallka - komentarze


zastanawia mnie czemu niektórzy mnie lubią, a niektórzy nieznoszą, drażnię ich samą obecnością. przez co i jak w ogóle. fajnei by było gdyby mi ktoś spróbował wytłumaczyć. ale takiej osoby nie ma.

zresztą nie chcę i w sumie nie potrzebuję osoby, która by za mnie żyła moim życiem i dyktowała mi co mam mysleć. ale porozmawiać to by się czasem chciało.

nie lubię niedokończoncy sytuacji. za niedokończone sytuacje uważam sytuacje, gdy się pozostaje w konflikcie, który w zasadzie wziął się z niczego. takie sytuacje są męczące.

męczy mnie również to, że ocenia się mnie nie po intencjach i o tym co myślałam, gdy coś robiłam, ale o wadach tworu. nie widzą zalet.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.05.2005 :: 19:27 :: nat-be2.aster.pl

master 128

oj, fallek, fallek... jakbys jeszcze nie zauwazyla zawsze ocania sie po efekcie a nie po zamiarze... jak to sie mowi
19.05.2005 :: 21:20 :: chello083144068038.chello.pl

Janos

a ja myślę że AHA. noo.. :D
19.05.2005 :: 14:08 :: drz112.neoplus.adsl.tpnet.pl

Leri

Bo jedni mają więcej cierpliwości, a inni mniej. Jedni koncentrują się na wadach, inni na zalatech. A niektórzy umieją znieść wady ze wzgledu na zalety. Albo kierują sie zasadą, że nie ma ludzi idealnych. Albo są ślepi. Albo znają Cię tylko od jednej strony.
A ja się po prostu do większości wad przyzwyczaiłam.
Widzisz jakie to proste? :)
18.05.2005 :: 19:36 :: chello062179063128.chello.pl

manchi

hmhmhmhmhmh.
17.05.2005 :: 20:22 :: nat-dzi.aster.pl

nymphetamine gi

czema ; >
17.05.2005 :: 18:54 :: talk.pl

ailene

Coz mnie tez niektorzy lubia, a nektorzy nie znosza. Nie wnikam dlaczego. Mam dziwny charakter (w zasadzie charakterek ;)), jednym on odpowiada innym nie. Sama znam ludzi, ktorzy draznia mnie sama obecnoscia a nigdy nic nie zrobili mi. Co do ocen to wiekszosc ludzi ma zbyt ograniczona wyobraznie by pomyslec o intencjach, albo po prostu szukaja dziury w calym, gdyz czuja potszebe //przyczepienia// sie do czegos. Nie warto zawracac sobien imi glowy ;) Pozdrowienia
Talk.pl :: Wróć